maurice-lacroix

MAURICE LACROIX – YOUR TIME IS NOW

 

MAURICE LACROIX laikrodžiai – tai:

- išskirtinė kokybė ir neprilygstamas dizainas;

- prabangus aksesuaras

 

Salyginai jaunas šveicariskas prekinis ženklas MAURICE LACROIX šiandien pagal populiarumą lenkia kitus žinomus gamintojus.

Kompanija gamina 90 000 laikrodžių per metus, kurių 80% skirti vyrams ir turi 12 nuosavų manufakturinių mechanizmų.

MAURICE LACROIX sėkmingai derina šveicarišką laikrodininkystės meną ir nepakartojamą dizainą. Kompanija turi 8-is apdovanojimus dizaino srityje, tokius kaip Reddot ir Grand Prix de Horlogerie de Geneve.

Jos gaminami laikrodžiai parduodami  70-yje pasaulio šalių.

MAURICE LACROIX pastoviai išplečia laikrodininkystės galimybų ribas.

 

Kompanijos konstruktoriai sukoncentravo savo jegas neiprastų papildomų mechaninių laikrodžių funkcijų kurybos srityje. Šiandien Maurice Lacroix gali pasigirti savo laimėjimais tokiose srityse, kaip retrogradiniai ir Menulio fazes indikatoriai, chronografai.

Ypač MAURICE LACROIX didžiuojasi savo Masterpiece kolekcija, išsiskiriančia tokiais modeliais, kaip Double Retrograde, Seconde Mysterieuse, Roue Carree Seconde, Squelette.

 

Patirtį, įgytą kuriant sudėtingus mechanizmus, kompanija panaudoja ir klasikinėse kolekcijose: Pontos, Les Classiques, Miros, Eliros.

Moteriški MAURICE LACROIX laikrodžiai išsiskiria sudėtinga estetika ir grakščia elegancija, dažnai  jie papuošti deimantais.
MAURICE LACROIX užsitarnavo labai gerą reputaciją tarp prabangių laikrodžių kolekcininkų ir laikrodžių entuziastų.

Maurice Lacroix

<< Grįžti atgal

Peržvelgti Mobilus / Standartinis